Sık Sorulan Sorular

Birhekim online randevu ve klinik yönetim sistemi, tüm sağlık profesyonellerinin randevularını yönettiği, hastalarını takip ettiği, personel yönetimlerini sağladığı, kazanç ve ödemelerinin kayıt altına alındığı bulut tabanlı bir uygulamadır.

Birhekim sadece klinik sahiplerinin giriş yapıp kendi sanal sunucularında kullanımlarını gerçekleştirdiği, uluslararası standartlarda hizmet veren bir altyapıya sahiptir. Dışarından hiçbir kullanıcı klinik yönetim sisteminize giriş yapamaz ve tüm verileriniz KVKK ile %100 uyumludur.

Birhekim ile masaüstü yazılımların yaşadığı sorunları yaşamazsınız. Bilgisayarınız göçtüğünde veya diskiniz bozulduğunda tüm verilerinizi kaybetme riskiniz yüksektir. Birhekim ile Raid yedekleme sistemiyle hiçbir veri kaybı yaşanmaz ve verileriniz 7 farklı fiziksel yedekleme diskine aynı anda yazılır. Böylelikle veri kaybınız olmaz.

Birhekim aylık ve yıllık ödemeli bir bulut sistemdir. Satın aldığınız süre boyunca kesintisiz kullanabilir ve lokasyondan bağımsız bir şekinde dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Kullanım süreniz bittikten sonra tekrar satın almamanız durumunda verileriniz 90 gün boyunca korunur. Ardından tüm verileriniz güvenli bir şekilde silinir.

Online randevu sisteminizi aktifleştirdiyseniz hastalarınız size özel randevu sayfanızdan randevu oluşturabilirler. Ayrıca birhekim.com'un tüm müşterilerine sunduğu genel online randevu hizmeti sayesinde hastalar MHRS de olduğu gibi randevu oluşturabilirler. İsterseniz kartvizitinize ekleyeceğiniz karekod ile hastalarınızın kolayca randevu kaydetmelerine imkân verirsiniz.

Birhekim online klinik yönetimi sistemi ile kaydettiğiniz randevularınızı zamanı geldiğinde paneliniz üzerinden kolayca işleme alarak sonuçlandırabilirsiniz. Dilerseniz randevuları iptal edebilirsiniz.

Her randevuyu işleme aldığınızda farklı tutarlarda birden fazla kez ücret girişi yapabilirsiniz. Tahsilatı nakit veya kredi kartı şeklinde yapabilir, dilerseniz hastanız için alacak kaydederek borçlandırabilirsiniz.

Planınız dahilinde seçtiğiniz hekim sayısı kadar hekim tanımlaması yapabilirsiniz.

Birhekim ile sınırsız asistan tanımlaması yapabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz masaüstü yazılımların verileri maalesef geçmiş teknolojilere sahip olduğu için veri aktarımı yapılamamaktadır.

Yenileme süreniz yaklaştığında ve geçtiğinde size hatırlatma amaçlı bilgi maili gönderilir. Ödeme yapmamanız durumunda sistem kullanıma kapatılır ve paneliniz ödeme sayfasına yönlendirilir. Bu süre zarfında da yenileme yapmamanız durumunda 90 gün boyunca verileriniz korunur. 90 günlük süre içinde de yenileme yapmamanız durumunda sistemden tüm verileriniz güvenli ve 3. Şahısların erişemeyeceği şekilde silinir.

İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlarla dünyanın heryerinden tüm randevularınızı takip edebilir, kazançlarınızı ve ödemelerinizi inceleyebilir ve hasta takibinizi yapabilirsiniz.