raporlar_grafikler Raporlar ve Grafikler

Raporlar ve Grafikler Anında Hazır

Kliniğinizde gerçekleştirdiğiniz tüm operasyonları online randevu ve klinik yönetimi yazılımı ile raporlayın ve grafiklerle görselleştirin. Elde ettiğiniz raporları ve grafikleri PDF formatında bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz bir tarih aralığını seçerek kazançları, giderleri, randevu istatistiklerini, hasta ödemelerini ve personel performanslarını raporlaştırın.

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Raporlarınızı Oluşturun

Kliniğinizin ihtiyacı olan tüm raporları tek tıkla oluşturmaya başlayın. Bunun için yapmanız gereken ilk şey online randevu uygulamasında hangi rapora ihtiyacınız olduğunu belirlemek olacaktır. Ardından seçtiğiniz rapor tipine göre tarih filtrelemesi yaparak raporlarınızı oluşturun. Oluşturduğunuz raporları tekrar kullanmak için ister klinik yönetimi uygulamamızda, isterseniz kendi bilgisayarınız veya online bir servis üzerinde barındırın.

Online klinik yönetimimizde oluşturabileceğimiz raporlama modelleri; hasta randevu raporları, hasta ödeme raporları, nakit kasa raporları, personel performans raporları, gelir-gider raporları şeklinde sıralanabilir.Grafiklerle Görsel Sunumlar Yapın

Klinik yönetimi uygulaması ile tüm raporları randevu yazılımı ile grafiksel olarak görselleştirmeye başlayın. Online klinik yazılımımız, oluşturduğunuz raporlara ait grafikleri çizgi grafiği ve sütun grafiği şeklinde size tek tıkla hazır hale getirir. Raporlarınızı ayrıca yedekleme yapmak için bilgisayarınızda, tabletinizde, telefonunuzda veya online servislerde saklamaya başlayın.

Grafik Programı
Randevu Raporları Programı

Hasta Raporları ve Grafikleri

Birhekim online klinik yönetimi ile tüm hastalarınıza ait istatistikleri raporlaştırın. Hastalarınızın muayene ücretlerini, yaptıkları ödemeleri, randevu sayılarını tablo halinde raporlaştırın ve grafiksel tabloları şeklinde kaydedin. Tüm rapor ve grafiklere klinik yönetimi sistemimizle dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın.


Personel Raporları ve Grafikleri

Kliniğinizde çalışan doktorlarınızın kazançlarını, toplam randevu sayılarını, yapılan maaş, prim ve avans ödemelerini günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kolay bir şekilde rapor haline getirin. Geçmişe dönük ve anlık performans ölçümlerini doğru bir şekilde yapın.


Kasa Raporları ve Grafikleri

Online klinik yazılımı sayesinde tüm kasa operasyonlarını dilediğiniz gibi raporlaştırın. Oluşturmuş olduğunuz raporları grafiksel olarak kaydedin ve dilediğiniz gibi kullanmaya başlayın.

Raporlar ve Grafikler Emrinizde!

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlanırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Randevu Yazılımı Rapor Merkezi

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.