Tüm Personeliniz Bulut Sunucuda

Online randevu ve klinik yönetimi uygulaması sayesinde tüm personelinizi şimdi bulut sunucuya taşıyın. Personelinizin kişisel bilgileri dışında kazançları, izinleri, ödemeleri ve avans bilgilerini en son teknoloji sunucularda barındırmaya başlayın. Üstelik personelinize oluşturacağınız kullanıcı hesapları ile de kendi hesaplarına giriş yaparak performanslarını takip etmelerini imkân verin.

Doktorlarınızın Kazançlarını Kaydedin

Tamamlanan tüm randevuların sonunda elde edilen kazançlar klinik yönetimi uygulaması sayesinde her doktor için ayrı ayrı kayıt altına alınır. Bu kazançların ne kadarının kredi kartı, nakit ve alacak şeklinde kaydedildiklerini inceleyin ve finansal operasyonlarınızı bu kayıtlara göre gerçekleştirin. Aynı zamanda ay sonu ve yıl sonu hesaplarınızı online randevu yazılımı ile daima kayıt altında tutmuş olun.


Maaş ve Performans Ödemelerini Yapın

Doktorlarınızın günlük, haftalık, aylık ve yıllık kazançlarını klinik programı sayesinde kayıt altına aldıktan sonra bu bilgileri göz önünde bulundurarak maaş ve performans ödemeleri yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde personelinize yapmış olduğunuz geçmiş ödemeleri inceleyebilir ve dilediğiniz gibi raporlaştırın.

Oluşturduğunuz kayıtları online klinik yönetimi uygulaması ile bilgisayarınız veya akıllı telefonunuza kaydedin.

Randevu Programı Doktor Kazançları
Randevu Yazılımı Doktor İzinleri

Yıllık İzinleri Belirleyin

Online klinik yönetimi ve randevu uygulaması ile personelinizin yıllık izin günlerini düzenlemeye başlayın. İster tam gün ister yarım gün şeklinde yıllık izin programı oluşturduğunuz doktorlarınızın randevuları otomatik olarak kapatılsın. Kapatılan izin günleri için yeni bir randevu talebi oluşturulmasına sistem tarafından izin verilmesin. Online randevu yazılımı ile hatalı randevu işlemlerinin önüne geçmiş olun.


Yıllık İzinleri Takip Edin

Klinik ve personel yönetim uygulamasına doktorlarınızın yıllık izinlerini kaydettikten sonra her bir doktor için kaydedilen izinleri tablo halinde görüntülemeye başlayın. Hangi doktorun hangi günler izinli olduklarını, kaç gün yıllık izinleri kaldığını online randevu programı sayesinde inceleyin ve raporlaştırın. Böylelikle personel yönetim sisteminden en iyi şekilde faydalanın.


Tüm Verileri Güvenle Yedekleyin

Online randevu uygulaması ile personelinize ait tüm kayıtları veri kaybına izin vermeden dilediğiniz gibi raporlaştırın. Oluşturduğunuz raporları randevu yazılımımız ile herhangi bir sabit diske veya bulut diske aktarın, dilerseniz bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza da yedekleyin.

Personel Yönetimi Şimdi Çok Kolay

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlanırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Randevu Uygulaması Doktor Paneli

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.