randevu
online randevu Online Randevu Sistemi

Size Özel Online Randevu Sayfanız Hazır!

Klinik yönetimi ve online randevu sistemimiz sayesinde size özel online randevu sayfasına sahip olmak ister misiniz? Hastalarınız hiçbir uygulama ve masaüstü programı indirmeden sayfanızdan online randevular almaya başlasınlar. Aldıkları online randevular klinik panelinize kaydedilsin. Bu sayede hem telefon hem de online randevular senkronize bir şekilde çalışsın. Asistanlarınızın yükü hafiflesin, siz de sorunsuz randevular yönetmeye başlayın. Telefon randevularına alternatif olarak kullanacağınız online randevuları dilediğiniz zaman kapatın, dilediğiniz zaman aktif hale getirin.

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Sosyal Medya İle Online Randevular

Online klinik yönetimi ve randevu yazılımı sayesinde Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp ve Messenger olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızdan güvenli bir şekilde randevular almaya başlayın. Mesaj kutularıyla uğraşmak zorunda kalmayın. Tüm online randevular yönetim panelinize otomatik olarak kaydedilsin. Asistanlarınız tüm randevularınızı takip etsin. Telefon randevularına alternatif olarak randevu işlemleriniz hızlansın ve farklı işlemler için zaman kazanın.Tüm Cihazlardan Online Randevular

Online randevu sayfanız ile hiçbir cihaz ve işletim sistemi sınırlaması olmadan hastalarınızın randevu almalarını sağlayın. Hastalarınız Android, iOS, MacOS, Windows ya da Linux işletim sistemine sahip cihazlarla ister telefondan, ister tabletten, isterlerse bilgisayarından kolayca randevularını kaydetsinler.Maksimum Güvenlik Seviyesi

Online randevu sayfası ile klinik yönetimi yazılımı birbirine bağlı fakat ayrı sistemlerdir. randevu sayfası ile kaydedilen tüm randevular 256 Bit SSL sertifikasıyla şifrelenmektedir. Randevu işlemleri size özel hazırlanan randevu sayfası üzerinden yapılır. Hastalar sadece online randevu sayfasına ulaşabilir, kliniğinizin kontrol paneline giriş yapamazlar ve herhangi bir işlem gerçekleştiremezler. Böylelikle en üst güvenlik sistemlerine sahip olursunuz.

Karekod Randevu Uygulaması
Doktor Kartvizit

Kartvizit İle Online Randevular

Online randevu uygulaması kliniğiniz ve doktorlarınız için benzersiz karekodlar (QR Kod) oluşturur. Bu karekodu kartvizitiniz veya tabelanız üzerine yerleştirdiğinizde, hastalarınız akıllı telefonlarından herhangi bir mobil uygulama veya masaüstü programı indirmelerine gerek kalmadan bu karekodları okutarak online randevu sayfanıza ulaşır. Kayıt altına almış oldukları randevular kliniğinizin yönetim paneline otomatik olarak düşer.


Kliniğinize Özel Alan Adı

Birhekim online klinik yönetimi ve randevu yazılımı kliniğinize özel benzersiz bir alan adı uzantısı oluşturur. Bu sayede size tanımlanmış olan alan adı uzantısını kartvizitinizin üzerine veya tabelanıza ekleyerek, hastalarınızın online randevular almasına imkân sağlamış olursunuz. Online randevu programı üzerinde online randevuları dilediğiniz zaman açın veya kapatın.


Hastalarınız Otomatik Kaydedilsin

Daha önce asistanlarınız veya doktorunuz tarafından online randevu uygulamasına kaydedilmemiş olan hastalarınız, ilk online randevunun ardından tüm bilgileri veritabanına otomatik olarak aktarılır. Böylelikle asistanlarınızın hastalarınızı tekrar klinik yazılımına kaydetmeleri gerekmez.

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.