Klinik Yönetimi Uygulaması Nasıl Çalışır?

Kliniğinizi Tanımlayın

Birhekim klinik yönetimi ve online randevu yazılımını satın aldıktan sonra klinik bilgilerinizi girmeye başlayın. Doktorlarınız ve asistanlarınız için giriş hesaplarını oluşturun ve her doktor için randevu çizelgelerini hazırlayın. Tüm tanımlamaları gerçekleştirdikten sonra artık online klinik yönetimi ve randevu programı sizin için hazır hale gelir. Tüm kullanıcılar sisteme giriş yaparak klinik yazılımını kullanmaya başlayabilirler.

Birhekim Randevu Programı

İlk Hastanızı Kaydedin

Asistanlarınız klinik yönetimi uygulaması ile ilk hastanızın kaydını yaparak sistemi randevu kaydetmeye hazır hale getirirler. Tüm hastalarınızın kaydını tek seferde yapmak asistanlarınız için randevu işlemlerini daha kolay hale getirir. Hasta kaydını telefon görüşmeleri sırasında da yapabilirler.

Hastanın T.C. Kimlik numarası, adı soyadı, cep telefonu gibi temel bilgileri hızlıca ilgili bölümlere girerek sisteme kaydedin. Kaydetmiş olduğunuz hastayı tekrar kaydetmeniz gerekmez. Klinik yönetimi ve randevu uygulaması ile tüm doktorlarınız için randevu kaydetme özelliği aktif hale gelmiş olur.


İlk Randevunuzu Oluşturun

Asistanlarınız online klinik yönetimi ve randevu yazılımı üzerinde hastalarınızın kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ilk hasta randevuları kaydetmeye başlar. Randevu oluşturmak istedikleri hastayı adı veya soyadı ile sorgulayarak randevu tanımlanacak doktoru seçer. Randevu gününü ve saatini belirleyip kontrol ederek kayıt işlemini tamamlar. Online randevu programına tüm randevular kaydedildikten sonra, randevu zamanı geldiğinde doktorunuz muayene işlemlerine başlar.

Randevu Yazılımı Kaydet
Randevu Yazılımı Reçete Kaydet

Randevuları İşleme Alın

Asistanınız randevuları sistem üzerinde listeleyerek hastalarınızı sırasıyla muayeneye almaya başlar. Randevu sırası gelen hastanın doktorunuz tarafından muayenesi gerçekleştirilir ve tedavi için gerekli olan bilgiler asistanınız tarafından randevu programına işlenerek hastanın reçetesi kaydedilir. Kaydedilen reçeteyi bir yazıcıdan çıktı alarak hastaya verebilir veya dijital ortamda PDF formatıyla hastaya iletebilir. Tüm bu işlemleri siz veya doktorlarınız da gerçekleştirebilir.


Randevuları Ücretlendirin

Online klinik yönetimi ile doktorlarınız veya asistanlarınız her randevu için bir veya birden fazla randevu ücreti girer. Randevu ücret bilgisi girildikten sonra kaydedilen ücret nakit veya kredi kartı şeklinde tahsil edilir. İsteğe bağlı olarak tahsilat uygulamasında randevu ücretleri daha sonra tahsil edilmek üzere hastaya borç olarak kaydedilir. Diledikleri zaman diliminde kaydedilen borçlar online randevu yazılımı ile gerçekleştirilir.


Randevuları Arşivleyin

Klinik yönetim sistemi üzerinde randevu işlemleri tamamlandıktan sonra artık randevunuz arşivlenir. Dilediğiniz zaman arşivlenen randevulara ulaşır ve kaydettiğiniz bilgileri düzenlersiniz. Arşivlenen randevuda hasta borçlandırılmışsa, randevu uygulaması ile tahsilat bilgilerine ulaşarak kalan borçlar tahsil edebilir.

Gün Sonu İşlemlerini Yapın

Online klinik ve randevu uygulamasında kasa hesabına girerek doktorlarınızın günlük kazançlarını inceleyebilir ve kasa çıkışlarını yaparsınız. Rapor merkezinden randevu ve kazanç istatistiklerine ulaşılır ve istediğiniz bilgiler raporlanır.

Online Randevu Yazılımı

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.