Randevu SistemiKlinik Randevu Uygulaması

Randevularınızı Kaydetmeye Başlayın!

Kliniklerin ve muayenehanelerin en çok ihtiyaç duyduğu yazılım olan online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını şimdi kullanmaya başlayın. Asistanınız online randevu programı ile tüm randevularınızı güvenli bir şekilde kaydederek planlasın. Kaydettiğiniz randevuları takip edin, iptal edin veya işleme alın. Geçmiş randevularınıza dilediğiniz an online bir şekilde erişin ve işlem yapmaya devam edin. Tüm randevularınız için dilediğiniz kadar ücret girişi yaparak, tahsilatlarınızı gerçekleştirin. Dilerseniz randevularınızı farklı doktorlara aktarın. Herhangi bir masaüstü programına ihtiyaç duymadan muayenehanenizi şimdi yönetmeye başlayın!

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Telefon ve Online Randevular

Online randevu ve klinik yönetimi uygulaması üzerinde dilediğiniz kadar asistan tanımlaması yapın ve bu asistanları bir ya da birden çok doktorun işlemlerini takip etmeleri için atayın. Asistanınız, telefonla aldığı randevu taleplerini randevu yazılımına sınırsız bir şekilde kaydetmeye başlasın. Zamanı gelen randevuları işleme alsın veya iptal etsin. Hasta takip sistemi ile de geçmiş randevulara ulaşarak tüm işlemlere devam edin.

Dilerseniz telefon randevularına ek olarak online randevu sayfanızı aktif edin ve randevu uygulamasının size tanımlayacağı bir alan adı uzantısı veya karekod sayesinde online randevular almaya başlayın!Randevuları İşleme Alın

Klinik yönetimi programı ile asistanlarınız kaydettikleri randevuları işleme almaya başlasınlar. Sırası veya zamanı gelen tüm randevularınız için esnek reçeteler oluşturun ve her randevu için birden fazla ücretlendirme yapın. Tamamlanan randevularınızın tahsilatlarını nakit veya kredi kartı şeklinde gerçekleştirin. Yapılan tüm işlemler, hasta takip sistemine otomatik olarak kaydedilsin ve arşivlensin. Klinik yönetimi ile dilediğiniz randevuya anlık ulaşın, oluşturduğunuz reçeteleri inceleyin ve ödemeleri takip edin!

Randevu Yazılımı
Randevu Uygulaması

Randevu Çizelgeleri Oluşturun

Birhekim randevu sistemi ile doktorlarınız için farklı randevu tipleri ile esnek randevu çizelgeleri oluşturmaya başlayın. Gerçek zamanlı randevular için zaman koşullu randevu çizelgeleri, esnek zamanlı randevular için sıra koşullu randevu çizelgeleri planlayabilirsiniz. Böylelikle tüm hekimleriniz için tek tip randevu çizelgelerine bağlı kalmamış olun.

Tüm doktorlarınız için çalışma saatlerini, randevu günlerini ve randevu sürelerini dilediğiniz gibi özelleştirin. Personelleriniz için izin günleri belirleyin ve yıllık izinleri kayıt altında tutmaya başlayın!


Randevuları Ücretlendirin

Online randevu uygulaması ile her randevu için farklı ve birden çok ücret girişi yapma imkanına sahip olun. Randevu sistemimiz sayesinde uyguladığınız tedavilere göre randevularınızı farklı fiyatlarda ücretlendirilir, tahsilatlarınızı dilediğiniz zaman yapmaya başlayın. Dilerseniz parça tahsilat imkanıyla da hastalarınızın ödemelerini esnek hale getirin.


Geçmiş Randevular Güvende

Online randevu ve klinik yönetimi sistemi ile randevularınızı kaydettiğiniz randevularını sisteminizde daima güvenli bir şekilde kaydedilir. Böylelikle geçmiş randevuların detaylarına dilediğiniz zaman ulaşabilir ve tekrar işlem yapma imkanına sahip olursunuz. Randevu yazılımı ile dilediğiniz zaman aralığında kaydettiğiniz randevu bilgilerini kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza yedekleyebilirsiniz.

Tüm Randevu İşlemleri Elinizin Altında!

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlanırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Online Randevu Programı

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.