Kısa Not Uygulaması
Kısa Notlar Kısa Notlar

Kalem ve Kağıda Elveda!

Notlarınızı hala kâğıt ve kalemle mi tutuyorsunuz? Not yönetimi basit bir işlem gibi görünse de klinikler için karışık bir hale gelebilir. Not karmaşasından kurtulmanın en iyi yolu, notlarınızı dijital bir ortamda sürekli göz önünde bulundurmaktan geçer. Birhekim online randevu ve klinik yönetimi yazılımı ile birlikte kısa notlar uygulamasına tamamen ücretsiz sahip olun. Sınırsızca not alın, işaretleyin, veya silin!

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Kaydedin, Silin, İşaretleyin!

Birhekim online klinik sisteminde doktorlarınız ve asistanlarınız sahip olacakları kısa not uygulamasına tüm cihazlardan online bağlansınlar. Üstelik notlara ulaşmak ve yeniden not tutmak için klinikte bulunmaya gerek kalmaz. İster bilgisayardan, ister tabletten, isterseniz cep telefonunuzdan zaman ve mekan sınırı olmadan her yerden bağlanın. Notlarınızı ücretsiz bir şekilde kontrol edin, kaydedin, işaretleyin, silin!


Kolay Kullanım ve Sınırsız Erişim

Kısa notlar bölümünü kullanmak çok kolay. Hangi cihaz ile işlem yaparsanız yapın, sağ üst bölümden notlarınıza her zaman ulaşırsınız. Tamamlanan notları işaretleyin, dilediklerinizi silin. Dilerseniz hemen yenisini ekleyin!


Sınırsız Not Ekleyin ve Arşivleyin

Bulut sunucu altyapısının en önemli özelliklerinden biri de sınırsız bir alana sahip olmasıdır. Bu sayede doktorlar ve asistanlar online randevu uygulaması üzerinde sınırsız kısa not oluşturur, notlarını her yerden takip eder.

Kısa Not Programı

Kısa Notlar Elinizin Altında!

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlanırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Muayenehane Not Yazılımı

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.