Kasa Yönetim Sistemi Kasa Yönetim Sistemi

Kasa Hesabınızı
Doğru Şekilde Tutun!

Muayenehanelerin ve kliniklerin en önemli operasyonlarından biri de kasa hareketlerinin takip edilmesi ve kayıt alınması süreçleridir. Birhekim online klinik yönetimi uygulaması ile kliniğinizin tüm finansal operasyonlarını eksiksiz bir şekilde yürütün. Herhangi bir ön muhasebe bilgisine sahip olmadan nakit gelir gider, kredi kartı işlemleri, kasa giriş ve çıkışlarını sorunsuz bir şekilde masaüstü programı indirmeden gerçekleştirin.

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Kazançlarınızı Takip Edin

Randevularınızdan elde ettiğiniz kazançları nakit, kredi kartı veya alacak şeklinde takip etmeniz şimdi daha da kolay! Randevuları kazançlarınız otomatik olarak kasa hesabınıza aktarılsın. Gün sonunda klinik yönetimi yazılımı sayesinde tüm kazancı ödeme şekillerine göre listeleyin ve nakit akışı takip edin.

Kasa yönetimi sayesinde banka hesaplarınız ile nakit kasa arasında yaptığınız para transferlerini kayıt altına alın. Böylelikle nakit kasa ve banka hesabında biriken meblağlar arasındaki bağı daima doğru bir şekilde koruyun. Randevularınızda alacak olarak kaydettiğiniz ücretlerin de takibini kolayca yapmaya başlayın.


Giderlerinizi Kayıt Altına Alın

Kliniğinizin tüm giderlerini online klinik yönetimi uygulamamız ile her zaman kayıt altına alın. Böylelikle kolay bir şekilde, herhangi işlemi atlamadan giderlerinizi kontrol etmeye başlayın. En önemlisi de kasa takip yazılımı sayesinde nakit giderleri kontrol ederek, nakit akışının daima göz önünde olmasını sağlayın.

Kasa Takip Programı
Kasa Takip Uygulaması

Kasa Çıkışlarını Kontrol Edin

Kasa takip programı sayesinde personel ödemeleri, kira, yemek, sigorta, ürün tedariği gibi kasanızdan yapacağınız çıkışları kayıt altına alarak kontrol altında tutun. Kayıtlarınızı tekrar tekrar gözden geçirme fırsatı bularak zaman ayarlı filtreleme yapmaya başlayın. Tüm giriş ve çıkış işlemlerinizi dilediğiniz gibi raporlayın ve bilgisayarınıza aktarın. Tüm hareketleri grafiksel olarak görmek isterseniz raporlar ve grafikler bölümünden görselleştirin.


Personel Ödemelerini Kolayca Kaydedin

Personelinizin ay içinde yapmış olduğu kazançları inceleyerek, maaş ve prim ödemelerini gerçekleştirin. Yaptığınız tüm ödemeleri online klinik yönetimi ile kayıt altında tutun ve hata payını sıfıra indirin.

Kasa Yönetimi Emin Ellerde!

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlanırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Kasa Takip Sistemi

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.