Hasta Takip Sistemi Hasta Takip Sistemi

Hastalarınızın Takibini Yapmaya Başlayın!

Hasta takip uygulaması ile asistanlarınız hastalarını kaydetsin, reçetelerini onaylasın, muayene ücretlerini girsin ve tahsilatlarını yapsın. Aynı zamanda tüm hastaların geçmiş tedavi, randevu ve ödeme bilgilerine sahip olun. Klinik yönetimi uygulaması ile hastaların istatistikleri ve tüm bilgileri kayıt altında tutulsun. Doktorlarınız ve asistanlarınız diledikleri zaman tüm bilgilerine erişsinler.

Planları inceleyin Planları İnceleyin

Hastalarınızı Kaydedin!

Online klinik yönetimi ve randevu uygulamasının diğer bir yazılımı da hasta takip sistemidir. Asistanlarınız, doktorlarınızın hasta takibine başlamaları için tüm hastalarınızı kaydetsin. Böylelikle hastalarınızı sadece bir kez kaydettikten sonra tekrar kaydetmenize gerek kalmaz. Asistanlarınız hastalarınız için sınırsız randevular oluştursun. Doktorlarınız da randevu zamanı geldiğinde işlem yapmaya başlasınlar.


Hasta Bilgileri Daima Güvende!

Hasta takip sistemi ve klinik yönetimi uygulamasını en güçlü veri merkezlerinde, en iyi donanımlarla bulut sunucu teknolojisinde barındırılmaktadır. Aynı zamanda tüm veriler 256bit SSL sertifikalarımızla güvenle saklanmaktadır. Raid3 teknolojisi sayesinde personelinizin gerçekleştirdiği tüm işlemler sistemimiz sayesinde güvenle depolanır. Böylelikle hastalarınızın kişisel bilgileri, randevuları, tedavileri ve ödemeleri daima güvendedir.

Hasta Takip Yazılımı
Hasta Takip Uygulaması

Reçetelerinizi Oluşturun

Online klinik yönetimi ve hasta takip uygulaması ile asistanlarınız tüm hastalar için randevuları takip ederek reçeteler oluştursun. Doktorlarınızın yönlendirmeleriyle oluşturulan reçetelerde teşhisi ve tedaviye uygun ilaçları kaydetsin. Böylelikle hangi hastaya hangi tedavinin uygulandığı daima kayıt altında tutulsun. Asistanlarınız kaydedilen reçeteleri ister bir yazıcı ile çıktı olarak veya hastanızın Whatsapp numarasına veya mail adresine göndersin.


Hasta Ödemelerini Yönetin

Doktorlarınız veya asistanlarınız her randevu için birden çok ücret girişi yapma imkanına sahiptirler. Online klinik yönetimi uygulaması sayesinde, uyguladıkları tedavi yöntemine göre hastalarınızı farklı ücretlerle borçlandırıp, tahsilatlarını diledikleri zaman yapsınlar. Parça tahsilat imkanıyla da hastalarınızın ödemelerini esnek hale getirin.


Esnek Ödeme Yöntemini Kullanın

Sekreterleriniz randevular için farklı ücret girişleri tanımladıktan sonra randevuyu tahsilat yapmaya hazır hale getirirler. İster nakit ister kredi kartı şeklinde yapılabilen tahsilatlarla muayenehanenizdeki nakit akışını ve banka operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yürütmeye başlayabilirsiniz. Dolayısıyla tüm finansal akışınızı kayıt altına alabilirsiniz.

Hasta Takibi Şimdi Çok Kolay!

Online randevu ve klinik yönetimi uygulamasını personelinizin sorunsuz kullanması için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterli. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme kolayca bağlasnırlar. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Klinik ortamından uzakta olsanız bile sistemi kullanmaya devam edin.

Hasta Takip Sistemi

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve asistanlarınız web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Otomatik Güncelleme
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kolay Kullanım
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.