Online Görüşmenizi Planlayın!

Birhekim online randevu uygulaması ile yüzyüze randevularınızınla birlikte online görüşmelerinizi de planlayabilirsiniz. Böylelikle gün içinde yerinizden kalkmadan online görüşmelerinize başlayabilir, danışanlarınız veya hastalarınız için olası zamanlama hatalarından kurtulabilirsiniz. Yüzyüze randevularla online görüşmelerinizi senkronize bir şekilde rahatça gerçekleştirin.


Kontrol Panelinden Online Görüşmeler

Herhangi üçüncü parti bir yazılıma (Google Meet, Zoom, Microsoft Teams... gibi) ihtiyaç duymadan ve kurulum gerektirmeden kontrol panelinizden hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Danışanınıza link paylaşma, görüşme saatini hatırlatma gibi ekstra işlerle uğraşmadan online görüşmelerinizin keyfini çıkarmaya başlayın.


Online Görüşmenizi Başlatın!

Online görüşmelerinizin zamanı geldiğinde tek tıkla görüşmeyi başlatın. Görüşme linki e-postasına otomatik olarak iletilen danışanınız bağlantıya tıklar tıklamaz panelinizden başlatmış olduğunuz online görüşmeye katılmış olur. Görüşmeniz tamamlandıktan sonra danışanınızın reçetesini hazırladıktan sonra e-posta adresine otomatik olarak iletilir.

görüntülü görüşme sistemi
görüntülü görüşme randevusu

Gizli ve Güvenli Online Görüşmeler

Online görüşme randevularınız sistemimiz tarafından kayıt altına alınmaz ve bağlantınız 3. şahıslarla paylaşılmaz. Böylelikle online görüşmelerinizi gizlilik içinde gerçekleştirir ve danışan mahremiyeti ile kişisel verileri koruma kanununa uygun prosedürleri sağlamış olursunuz.


Ekran Paylaşımı ve Dosya Transfer

Danışanınızla yapmış olduğunuz görüşmelerde HD kalitesinde ekran paylaşımı yapabilir ve dilediğiniz formatta dosyaları danışanınıza iletebilirsiniz. Aynı şekilde danışanınız da bu işlemleri sorunsuz yapabilir ve görüşmelerinizin kalitesini artırabilirsiniz.


Online Görüşme Ücretinizi Talep Edin!

Planladığınız online görüşmeler için öncesinde ücret talep edebilir ve bu ücretlerini randevu bilgisine görüşmeden önce kayıt altına alabilirsiniz.Sonrasında yapmak istediğiniz tahsilatlar için de görüşme saatinden önce danışanınızı borçlandırabilir ve tüm ödemeleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Online Görüşmeler Şimdi Çok Kolay

Doktorlarınızın ve sekreterleriniz randevu uygulamamızı sorunsuz kullanmaları için bir cihaz ve internet bağlantısına sahip olmaları yeterlidir. Telefon, tablet veya bir bilgisayar aracılığıyla web yazılımı sayesinde sisteme bağlanabilirler. Dolayısıyla masaüstü programı gibi indirmelerine ve kurmalarına gerek kalmaz. Muayenehane ortamından uzakta olsalar bile sistemi kullanmaya devam edebilirler.

Randevu Uygulaması Doktor Paneli

Ek Özellikler ve Artılar

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım
Kullanışlı arayüzü sayesinde tüm doktorlarınız ve sekreterleriniz web yazılımı kolay bir şekilde kullanır.
Özel Bulut Sunucu
Özel Bulut Sunucu
Muayenehane ve randevu yazılımı bulut tabanlı bir web programı olduğu için anında kullanmaya başlarsınız.
Kurulum Gerektirmez
Kurulum Gerektirmez
Randevu uygulaması için bir masaüstü programı kurulumuna gerek yoktur. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir.
Kurulum Gerektirmez
Otomatik Güncelleme
Muayenehane uygulaması ile yeni modüller ve yenilikler otomatik güncellenir. Farklı web yazılımı ve masaüstü programı gibi ekstra güncelleme ücreti ödemezsiniz.
Kurulum Gerektirmez
Anlık Bildirimler
Randevularınız ve sistem mesajlarınız anında panelinize düşer. Muayenehane uygulaması sayesinde hiçbir detayı kaçırmazsınız.
Otomatik Yedekleme
Otomatik Yedekleme
Randevular, hasta bilgileri ve finansal kayıtlarınız yedeklenir. Masaüstü programı gibi yedekleme maliyeti getirmez.